• لوله بازکنی شاهین ویلا تخلیه چاه شاهین ویلا

  لوله بازکنی شاهین ویلا فوری

 • شرکت آذین برترین شرکت خدماتی

به شرکت خدمات فنی و مهندسی آذین خوش آمدید

خدمات لوله بازکنی

♦ تخصص ما لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله می باشد. ما هر نوع گرفتگی ایجاد شده در لوله های فاضلاب را در کمترین زمان و با بهترین کیفیت برای شما باز می کنیم. در هر کجا که هستید با ما تماس بگیرید، نزدیکترین اکیپ را در کوتاه ترین زمان خود را به محل شما می رساند

♦ شرکت آذین در تمامی نقاط تهران دارای شعبه های شبانه روزی میباشد.انجام خدمت رسانی هایی مثل : گرفتگی لوله ، تخلیه چاه ، لایروبی ، از بین بردن بوی نامطبوع ، تشخیص ترکیدگی لوله و … با ما ارتباط برقرار کنید تا متخصصان ما در کمترین زمان ممکن در محل شما حاضر شوند و مشکل شما را رفع کنند .

شماره تماس

0912-562-1330

شماره تماس

021-33-100-841

شماره تماس

0912-562-1330

سرویس تخلیه چاه

← شرکت آذین با دارا بودن نیروی کار ماهر و قدرتمند در تمامی خدمات تخلیه چاه ، لایه روبی چاه و… با داشتن سابقه طولانی توانسته با ارائه خدماتی نوین و پیشرفته در این عرصه رضایتمندی تعداد فراوانی از مشتریان خود را به همراه داشته باشد.

← تیم خدمات رسانی آذین با به کارگیری از بهترین تجهیزات و تکنیک های جدید روز دنیا به صورت 24 ساعته و هفت روز هفته بدون تعطیلی، حتی در ایام تعطیلات رسمی با تیم کارازموده در این زمینه با داشتن نماد اعتماد مشتری شرکت ما را با سایران متمایز کرده است.

← همواره شعار کاری خود را با بهترین کیفیت ممکن و قیمت مناسب در اولویت کاری خود قرار داده است.

تشخیص ترکیدگی

تشخیص ترکیدگی

دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله که به آن دستگاه تشخیص نم ساختمان یا دستگاه نشت یاب هم می‌گویند، از امواج فراصوت برای تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یابی در دیوارها و کف استفاده می‌کند.

تعمیر توالت فرنگی

تعمیر توالت فرنگی یکی از سرویس هایی است که توسط شرکت آذین همشهریان عزیز ارائه میشود. از آنجایی که خرابی سیستم تخلیه توالت فرنگی می تواند در هر ساعت از شبانه روز اتفاق بیفتد

حفاری چاه فاضلاب

برای احداث چاه فاضلاب در ساختمان باید فاصله مناسب از پی و ستون‌ها را درنظر گرفت شرکت آذین خدمات حفاری چاه فاضلاب را در تمامی نقاط و حومه انجام می دهد و آماده خدمات رسانی هستیم

لوله بازکنی شاهین ویلا

لوله بازکنی شاهین ویلا خدمتی است که برای ارائه آن تنها داشتن یک دستگاه و نیروی انسانی کافی نیست؛ و مهمترین مزیت یک شرکت لوله بازکنی شاهین ویلا داشتن تجربه در کنار تشخیص درست است.زیرا زمانی که لوله بازکن فنی در ساختمان مورد نظر حاضر می شود باید با دستگاه و تست های متعدد تشخیص دهد که فرایند اجرایی با چه ابزارهایی و به چه شکل باید عملیاتی شود. بسیاری از شرکت های لوله بازکنی شاهین ویلا هیچ گونه تجربه یا مهارت تخصصی در این حوزه ندارند و هیچ ضمانتی برای خدمات انها وجود ندارد.همچنین داشتن دستگاه به همراه ابزار این حوزه نشان دهنده تخصص و مهارت سرویسکار نخواهد بود. تنها در صورتی می توانید به مرکز ارائه دهنده خدمات فاضلاب اعتماد کنید که دانش فنی یا رزومه موفقی از انها در دسترس باشد.

هزینه چاه بازکنی شاهین ویلا چقدر است؟

همه شرکت های لوله بازکنی شاهین ویلا معتبر زیر نظر اتحادیه فعالیت دارند. در این شرکت ها خبری از نرخ های فضایی و سرسام آور نیست. قیمت لوله بازکنی شاهین ویلا با فنر طبق نرخ مصوب به عنوان پایه اعلام می شود. متاسفانه برخی از افراد قیمت های خیلی بالاتری را بابت رفع گرفتگی لوله های فاضلاب پرداخته اند.

لوله بازکنی شاهین ویلا

لوله بازکنی شاهین ویلا

مهمترین عوامل تغیر قیمت لوله بازکنی در شاهین ویلا :

 • نوع و میزان گرفتگی لوله های فاضلاب
 • عمق گرفتگی لوله های فاضلاب
 • تاثیر زمان در قیمت لوله بازکنی شاهین ویلا
 • متراژ فنر استفاده شده در لوله بازکنی شاهین ویلا
 • از چه وسیله ی استفاده شود

انواع روش های لوله بازکن شاهین ویلا

روشهای متفاوتی وجود دارد که با توجه به نوع گرفتگی لوله ها باید از روشهای متفاوتی استفاده کرد یک سرویس کار با تجربه وقتی در محل کار حاضر می شود باید بداند که از کدام روش جهت لوله بازکنی شاهین ویلا استفاده کند ما شما را با انواع لوله بازکنی شاهین ویلا آشنا می کنیم

لوله بازکن شاهین ویلا با تراکم هوا

استفاده از دستگاه پمپ تراکم هوا زمانی مورد استفاده قرار می گیرد که لوله دارای مسیر پر پیچ و خم می باشد از پمپ تراکم هوا برای بازکردن توالت فرنگی و ایرانی، لوله های آشپزخانه و حمام استفاده میشود. دستگاه لوله بازکنی شاهین ویلا با پمپ تراکم هوا برای بازکردن لوله هوای درون مخزن را آزاد میکند و این عمل صدای بلندی دارد. اندازه دستگاه پمپ تراکم هوا بر اساس نوع استفاده متفاوت است.

چاه بازکن شاهین ویلا با دستگاه لوله بازکنی برقی

دستگاه لوله باز کنی شاهین ویلا با فنر مجهز به فنری بین 3 تا 10 متر است که با وارد کردن فنر داخل لوله فاضلاب به هنگام رسیدن به محل گرفتگی سریعا آنرا بیرون می کشد. البته کار کردن لوله بازکنی با فنر به این سادگی هم نیست و کاملا کار تخصصی است فنر لوله بازکنی می تواند هر مانعی را از سر راه خود بردارد و در عین حال بدون اینکه آسیبی به لوله کشی ساختمان بزند گرفتگی های لوله را برطرف کند.

برای جلوگیری از گرفتگی چه اقدامی باید انجام داد؟

زانویی لوله فاضلاب کانون اصلی ایجاد انواع گرفتگی ها است. استفاده از درپوش مناسب برای خروجی فاضلاب و جلوگیری از ورود مواد جامد به درون لوله از مهمترین اقدامی است که برای جلوگیری از گرفتگی لوله می توانید انجام دهید.جهت جلوگیری از گرفتگی لوله ها ، با رعایت کردن این نکات ساده در منزل، احتمال گرفتگی لوله های فاضلاب کاهش خواهد یافت.

چاه بازکنی شاهین ویلا

چاه بازکنی شاهین ویلا

در نتیجه هیچ‌گاه به خدمات لوله بازکنی در شاهین ویلا نیاز نخواهید داشت. و همچنین هزینه لوله بازکنی شاهین ویلا هم به شما تحمیل نخواهد شد.اولین و مهم ترین نکته و در عین حال ساده ترین نکته و راه پیشگیری از گرفتگی لوله مشخص شد. جلوگیری از مورد اشیاء به داخل لوله فاضلاب عامل اصلی پیشگیری از گرفتگی لوله می باشد. به راحتی می توان از ورود مواد اضافی به داخل لوله جلوگیری کرد و از گرفتگی لوله فاضلاب ساختمان پیشگیری به عمل آورد.

نشانه های گرفتگی لوله فاضلاب و لوله بازکن شاهین ویلا

گرفتگی لوله ها را از چند طریق میتوان متوجه شد. اولین علامت آن بوی بد فاضلاب است. اگر در هنگام ریختن آب در سینک ظرفشویی متوجه بوی بد فاضلاب میشوید احتمالا چربی لوله را گرفته و باید هر چه سریعتر فکری به حال آن بکنید. تخلیه نشدن سریع سینک ظرفشویی علامت دیگر گرفتگی لوله هاست. اگر در هنگام شستشو آب از زیر سینک یا لباسشویی بیرون می زند نیز نشانه گرفتگی لوله هاست.وجود آب تیره یکی از علائم اصلی گرفتگی لوله فاضلاب و همچنین جمع شدن آب در کف حمام، توالت و تخلیه آهسته آب فاضلاب نیز می تواند نشانه دیگری باشد جهت اطمینان بیشتر با سرویسکار لوله بازکنی شاهین ویلا تماس بگیرید

خطرات فنر زنی لوله شاهین ویلا توسط خود افراد

بسیاری از افراد هستند که وقتی سینک ظرفشویی ، لوله فاضلاب سرویس بهداشتی ، لوله ی فاضلاب حمام دچار گرفتگی می شود سریع خودشان دست به کار می شوند و می خواهند لوله بازکنی شاهین ویلا را خودشان انجام دهند ولی نمی دانند چه خطراتی در این کار وجود دارد.

 1. باعث شکسته شدن لوله فاضلاب می شوید
 2. استفاده از فنر دستی و گیر کردن در لوله فاضلاب
 3. ریختن اسید در لوله و باز شدن اتصالات لوله

انتخاب بهترین شرکت چاه بازکن در شاهین ویلا

شرکت آذین با داشتن باتجربه ترین و متخصص ترین افراد در حوزه چاه بازکنی شاهین ویلا یکی از شرکت های معتبر و پیشتاز محسوب می شود یکی دیگر از ویژگی های منحصر ما چاه بازکنی شاهین ویلا بصورت شبانه روزی می باشد شرکتی است که حتی در ایام تعطیلات رسمی نیز باز می باشد از دیگر ویژگی های این شرکت این است که کار چاه بازکنی شاهین ویلا را با بالاترین کیفیت و انجام کار بصورت منصفانه می باشد که مشتری نیز از کار انجام شده رضایت صد در صد را داشته باشد خدمات با کیفیت به آسانی بدست نیامده بلکه با آموزش و دیدن دورهای آموزشی که حتما باید این دوره ها بگذرانند بدست آمده است تجربه و تخصص شرکت موجب شده تا در پروژه های بزرگ و کوچک به موفقیت برسد

تخلیه چاه شاهین ویلا

هنگامی که چاه ها پر می شوند نیاز به تخلیه شاهین ویلا دارد. چاه های فاضلاب بنا به دلایلی پر شده و بالا می زند که بوی بدی داشته و موجب کثیفی اطراف می شود. به تخلیه چاه های فاضلاب با استفاده از پمپ های لجن کش و تانکر ها، تخلیه چاه شاهین ویلا گفته می شود

این عمل باید بسیار دقیق و حساب شده انجام شود زیرا علاوه بر استفاده مجدد از آن، تهدیدی در مورد ریزش چاه فاضلاب وجود نداشته باشد. خطا در تشخیص سبب ایجاد هزینه اضافی برای شما خواهد شد

تخلیه چاه شاهین ویلا

تخلیه چاه شاهین ویلا

پس چکارکنیم؟؟؟؟

بنابراین بهتر است قبل از انجام تخلیه چاه شاهین ویلا، با مجموعه ای با سرویسکاران ماهر و حرفه‌ای تماس گرفته و از پر بودن چاه اطمینان حاصل کنید. برای این منظور باید از یک شرکت لوله بازکن حرفه‌ای بخواهید تا لوله‌های شما تا چاه را مورد بررسی قرار دهد.

لوله بازکن به وسیله فنر، مسیر را امتحان و در صورت نیاز گرفتگی را از بین می‌برد. اگر پس از کار لوله بازکن، فاضلاب به راحتی تخلیه و به درون چاه رفت، دیگر نیازی به تخلیه چاه نخواهید داشت و به همین سادگی می‌توانید از هزینه بی دلیل جلوگیری کنید.

انواع روش های تخلیه چاه در شاهین ویلا

 • پمپ لجن کش
 • پمپ آبکش
 • دستگاه مکنده

روش های تخلیه چاه همه ی روش های موجود برای تخلیه چاه شاهین ویلا موارد بالا می باشد، همه این روش ها نحوه کار با آنها تقریبا یکی است فقط در قیمت کمی با یکدیگر تفاوت دارند.برای شروع کار ابتدا درب چاه را پیدا کرده، شلنگ را داخل چاه انداخته می شود سپس مکنده همه ی اجزای موجود درچاه را کشیده و به داخل تانکر هدایت می کند.

چه زمان نیاز به تخلیه چاه شاهین ویلا داریم ؟

 1. بالا آمدن آب و محتویات داخل چاه فاضلاب می باشد.
 2. عدم عبور آب از کاسه توالت هم یکی دیگر از نشانه است.
 3. بوی بد فاضلاب که در سرویس بهداشتی، حمام و سایر جاها

چاه فاضلاب محل تخلیه و جمع آوری فاضلاب ساختمان می باشد. جنس چاه فاضلاب گرچه خاک است و خاک آب را به راحتی جذب می کند، اما زمانی که حجم ورودی آب افزایش پیدا کند و یا این که جنس خاک جاذب نباشد، آب به خوبی توسط خاک جذب نمی شود و حجم زیادی از آب روی خاک باقی می ماند.

وضعیت چاه فاضلاب هم به همین صورت است.در صورتی که دلایل فوق به علاوه چند دلیل دیگر وجود داشته باشد، چاه فاضلاب به خوبی آب و فاضلاب را جذب نمی کند و به سرعت پر می شود. زمانی که چاه پر می شود، لازم است که عملیات تخلیه چاه شاهین ویلا انجام شود.

اما تخلیه چاه شاهین ویلا هم به این معنی نیست که دیگر چاه پر نخواهد شد. چراکه به مراتب دیده شده است که یک چاه فاضلاب پس از این که تخلیه شده است، در فاصله زمانی کوتاهی دوباره پر شده است.

قیمت تخلیه چاه فاضلاب شاهین ویلا چقدر است

قیمت تخلیه چاه شاهین ویلا با توجه به نوع چاه(جذبی یا سپتیک) و حجم موادی که از چاه خارج شده، پیدا، و باز و بسته کردن درب چاه ،حجم تانکر ، لایروبی و . . . متغیر است. اگر پس از تخلیه چاه نیاز به لایروبی یا کف تراشی داشته باشد. اگر در هنگام تخلیه چاه شاهین ویلا نشتی بوجود بی آید، باید نشت گیری و دیواره ها ترمیم شود. هزینه پیدا کردن درب چاه و باز کردن آن با تخلیه چاه فرق می کند و جداگانه محاسبه می شود.

 • تعداد دفعات تخلیه چاه
 • تعداد سرویس تخلیه چاه
 • فاصله ماشین تا در چاه
 • از چه روشی تخلیه صورت گیرد

چه زمانی چاه فاضلاب شاهین ویلا سریعتر پر می شود؟

این اتفاق زمانی رخ می دهد که امکان جذب فاضلاب در چاه فراهم نباشد. در واقع زمانی چاه فاضلاب به سرعت پر می شود که فاضلاب ورودی به داخل آن به دلایلی توسط زمین جذب نشود.

در این صورت همه فاضلاب ورودی در داخل چاه باقی می ماند و مشخص است که در زمان کوتاهی چاه پر می شود. این اتفاق با بیرون زدن فاضلاب از پایین ترین لوله فاضلاب در ساختمان مثل توالت و کفشوی زیرزمین خود را نشان می دهد.زمانی که چاه به سرعت پر می شود مشخص است که زمین چاه امکان جذب فاضلاب را ندارد.

پس باید برای حل مشکل چاه را لایروبی و کف تراشی کرد. کف تراشی یا تراش چاه عملیاتی است که طی آن لایه ای از رسوب دیواره و کف چاه برداشته می شود تا چاه همچون روز اول نو شود و امکان جذب فاضلاب در آن ایجاد شود.

نشانه‌های پر شدن چاه فاضلاب شاهین ویلا چیست؟

از جمله نشانه‌های پر شدن چاه فاضلاب می‌توان به پیچیدن بوی بد فاضلاب در داخل ساختمان، باز نشدن گرفتگی توالت فرنگی و یا ایرانی، بالا آمدن آب توالت و یا حمام یا گرفتگی ظاهری آن و پیدا شدن حشراتی موزی مثل سوسک در توالت و حمام یا آشپزخانه اشاره کرد.

 • انتشار بوی نامطبوع
 • وجود نم بالای چاه
 • شنیدن صدای آب
 • بیرون زدن فاضلاب
 • هجوم ناگهانی تعداد زیادی از حشرات موذی
 • نشست خاک و زمین اطراف چاه
 • انتشار گازهای سپتیک

بعد از اینکه با توجه به علائم پر شدن چاه فاضلاب، متوجه این امر شدیم باید با متخصصان و تیم فنی تماس گرفته شود.متخصصان با دستگاه های مخصوصی که دارند می توانند محل چاه را پیدا نمایند. علاوه بر آن بعد از تخلیه چاه عمل لایروبی باید انجام شود و یا ممکن است نیاز به ترمیم هایی داشته باشد که متخصصین باید آن را انجام دهند.

فوری و شبانه روزی

خدمات شرکت آذین بصورت شبانه روزی و فوری در کمتر از نیم ساعت

دستمزد طبق نرخ اتحادیه

گرفتن دستمزد طبق نرخ اتحادیه و انجام کار بصورت تضمینی و صحیح توسط شرکت

رضایت مندی از انجام کار

میزان رضایتمندی مشتریان گرامی از کار انجام شده اولین اولویت شرکت آذین می باشد

نظافت بعد از انجام کار

رضایتمندی مشتریان گرامی از کار انجام شده اولین اولویت شرکت خدماتی و مهندسی آذین

سرویسکار باتجربه و متخصص

ارسال سرویسکار متخصص و با تجربه به محل کار و انجام کار بصورت فوری

شرکت آذین

سایر خدمات شرکت

 • کول گذاری چاه فاضلاب و انجام طوقه چینی چاه
 • در آوردن اشیای گران قیمت از چاه فاضلاب
 • پیدا کردن درب چاه فاضلاب
 • رفع بوی بد فاضلاب با جدیدترین تکنولوژی
 • نصب و تعمیرات توالت فرنگی
 • رفع گرفتگی لوله پشت بام با قیر
 • لایروبی چاه فاضلاب
 • رسوب تراشی لوله فاضلاب
جهت تماس کلیک کنید